Outlook ile E-mail Senkronizasyonu

(1/2) > >>

metinkaan:
Selamlar;

Öncelikle sorumun konusu buraya uygun mu değil mi bilmiyorum ama sanıyorum MOD lar bunun çaresine bakacaktır. Konuya geleyim:

BIS Kullanıcısıyım ve Blackberrym Outlook ile senkronize oluyor. Ama sanıyorum e-maillerde senkronizasyon özelliği yok. Outlook programı kullanıyorum ve Enterprise server ya da BES falan filan kullamadan bilgisayarımdaki maillerimi Blackberry cihazımda taşımak istiyorum. Bu konuyu müşteri hizmetlerine falan da sordum ama sanıyorum Türkcell müşteri hizmetleri yetkilileri Blackberry'i sadece ben soru sorduğumda ellerine alıyorlar ve hatta birkaçının Blackberry ile tanışmasına vesile olduğumu düşünüyorum...

PDA ların (Windows Mobile) ActiveSync ile yaptığı USB Kablosunu taktığınız anda Outlookunuzdaki tüm klasör ve içeriğindeki e-mailleri (ekleri ile beraber) telefonunuza taşıma işlevi Blackberry ile mümkün değil midir? Eğer Desktop Manager ile mümkün değilse bunu yapabilecek bir program var mıdır(ücretli veya ücretsiz)? Enteresan bir şekilde telefon outlook taki tüm klasörlerimi her bağlantıda senkronize etmesine rağmen hiç bir şekilde klasörlerin içeriğindeki mailleri cihaza taşımıyor...

Sorunumun çözümünde yardımcı olabilecek olan birisi var ise gerçekten memnun olacağım çünkü bu sıkıntı beni cihazdan soğuttu...

bocek:
Merhaba,

Bıs çözümünde mailleri kabloyla senkron özelliği bulunmuyor. Sadece task, memo ve adressbook'u kabloyla senkron etme imkanı var. Bununla ilgili 3 party bir uygulama var mı açıkçası bilmiyorum, bilen varsa paylaşımları bekliyoruz.

metinkaan:
BES de var mı???

bocek:
Bes çözümünde mailleri kabloyla senkronize etme imkanınız var zaten maillerde Bıs'deki gibi geçikmeli düşmez, anlık senkronize olur. Kablosuz olarak addressbook, task ve memolar 15 dakikalık geçikmeyle senkron olur yok beklemem diyosanız kabloyla da senkronize edebilirsiniz.

metinkaan:
Yani:
Exchange Server kullanmıyor olsam da, BES e geçtiğim zaman Desktop Manager benim Outlook'umdaki tüm mailleri telefonuma aktaracak mı her senkronizasyonda? Ekleriyle beraber??

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa